SPAM + Informowani

Siemka ~ ~
Więc tak zapraszam na mój drugi blog, który niedawno zaczęłam:
http://they-don-t-know-about-us.blogspot.com/
Oraz blog z imaginami:
http://imaginy-o-one-direction-by-stylesowa.blogspot.com/
Jeśli macie pytania to zapraszam:
http://ask.fm/TheMrsHazza
A to mój twitter:
https://twitter.com/TheMrsHazza

Jeśli chcecie być informowani, piszcie pod tym postem :) Możecie też dodawać tu wasze blogi :D


6 komentarzy:

 1. Z góry bardzo przepraszamy za SPAM :)
  Dwie dziewczyny, dwa odmienne charaktery, przypadek czy przeznaczenie? Kolejna przeprowadzka, tym razem do Londynu jest wielką zmianą w życiu 18-letniej Lesley. Przez mały wypadek, na swojej drodze spotyka dziewczynę imieniem Merit, która przewróci jej życie do góry nogami. No właśnie. Merit, czyli osoba, która przez swoje zachowania pakuje się w coraz większe tarapaty, aż w końcu zostaje wezwana do stanięcia przed sądem. W całą sprawę dziewczyna wciąga nowo poznaną jej koleżankę - Lesley. Ona zaś na swojej drodze napotyka starego przyjaciela, z którym strasznie dużo ją łączy. Dziewczyny poznają coraz więcej ludzi, życie wydaje się być jedną wielką grą, w której albo wygrasz, albo stracisz. Tysiące plączących się razem uczuć. Miłość? Zazdrość? Przyjaźń? Czy mimo wszystko przetrwają? Coraz więcej tajemnic, łez i strachu. Kiedy na pozór jest dobrze, wszystko ponownie zaczyna się kręcić w okół niewyjaśnionej sprawy w sądzie. Rozstania, zmienne uczucia, udawana miłość i nienawiść są sprawką strachu w jakim grupka tych młodych ludzi żyje. Czy wszystko się ułoży? A może przez szarpiące nimi uczucia ich drogi się rozejdą? Zapraszamy na prolog na http://whodoyouthinkiamonedirectionstory.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. hej serdecznie zapraszam na
  ,, (... )- Ojcze... Zakończy ten spór na temat człowieka... Mamy gorszy problem. Wampiry rosną w siłę, słyszałem że sposobią się do walki. - Powiedział Ojciec.
  - Valerie jest coraz silniejsza... - Mruknęłam.
  - Zostało nam zaledwie 15 dni do pełni. Wtedy Inez staniesz się najsilniejszą z nas. - Powiedział Azhar.
  - Z roku na rok słabniemy z braku nowych osób w naszym stadzie. A poczęcie nowego wilkołaka staję się właśnie w tę noc co ty nabierzesz pełni swoich sił. Ten człowiek, może być dobrym kandydatem na nowego... ''

  Zachęcam do wyrażenia szczerej opinii.

  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. zapraszam do siebie - opowiadanie o Harrym (:
  http://you-are-carrying-changes.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Jenna Miller, Skylar i Zayn Malik, Jason Dallas i Niall Horan to paczka nierozłącznych przyjaciół uczęszczających do słynnego Yale University w mieście New Haven, części wielkiego obszaru metropolitalnego Nowy Jork. Ci studenci Yale University to rozpuszczone oraz niezwykle mądre i inteligentne dzieci bogatych rodziców, które tolerują wyłącznie swoje towarzystwo. Ich życiem kieruje nauka i imprezy. Z czasem za sprawą miłości wiele spraw się komplikuje.. Przyjeżdża pewna osoba i wiele miesza w relacjach między dawnymi przyjaciółmi.
  Czy nierozłączna paczka z Yale University sprosta przeciwnościom losu? A może ich przyjaźń ulegnie zniszczeniu? Tego wszystkiego dowiecie się czytając naszego bloga.
  http://river-full-of-love.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Chapel Town to z pozoru ciche i spokojne miasteczko, zaludnione przez około siedem tysięcy osób. Codziennie nowe twarze, coraz to bardziej pragnące lepszego życia, przyjeżdżają w to miejsce, chcąc zaspokoić swoje żądze dobrej zabawy. Wszystko byłoby wręcz idealnie, gdyby nie jedna, kluczowa rzecz. Wojny gangów. Nie, nie przesłyszeliście się.
  Strzał, huk, śmierć...Te trzy rzeczy doprowadzają tamtejszych ludzi do skrajnej rozpaczy, szaleństwa.
  Smutne, jakież to smutne, że Śmierć upomina się o Nas w tym najmniej oczekiwanym momencie...

  Zapraszam na: http://do-you-really-want-to-feel-the-pain.blogspot.com/

  Xoxo :*********
  Mrs.Horanowa ♥

  OdpowiedzUsuń
 6. zapraszam do siebie na http://milosc-w-barcelonie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń